Moduliniai pastoliai

Moduliniai pastoliai „Cup Lock System“ yra visame pasaulyje naudojamos sistemos, kurios gali būti naudojamos statybų sektoriuje ypač sunkioms atramoms pvz., greitkelių ir tiltų projektams, klojinių tvirtinimui, kasybai, laivų statybai, rezervuarams, statybai atviroje jūroje, pramoninei priežiūrai, laikinu stogu konstrukcijoms, scenoms, tribūnoms, renginiams ir kt.

Vertikalios ir horizontalios dalys yra pagamintos iš ø48,3×3,25 mm (1,90″ OD x 10 gabarito) plieninių vamzdžių. Karštai cinkuota plieninių pastolių sistema, tinkanti bendram priėjimui ir vertikalioms apkrovoms palaikyti. Pagrindinė ypatybė yra fiksavimo taškas, leidžiantis vienu tvirtinimo veiksmu sujungti iki 4 horizontalių ir vertikalių komponentu, todėl tai yra greičiausia ir saugiausia sistema.

Moduliniai pastoliai plačiai ir įvairiai naudojami statybos, griovimo, renovaciniams projektams, skirti bet kokio tipo konstrukcijoms. Moduliniai pastoliai Cuplock turi Europos sąjungoje galiojantį saugumo sertifikatą EN 12811-1:2003